اونت

نمایش 1–12 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

اونت فیلیپس از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی کودک انگستان می باشد . این شرکت زیر مجموعه شرکت بین الملل فیلیپس می باشد. بیشترین محصولات این شرکت عبارت است از انواع شیشه شیر - پستانک و لوازم جانبی می باشد.

دیگر توضیحات برند اونت avent :

در طراحی و ساخت محصولات این برند حساسیت خاصی به کار رفته که آخرین متد طراحی و به روز ترین محصولات با قیمتی معقول به بازار ارائه شده است. در ضمن مواد اولیه با کیفیت عالی در کنار عدم استفاده از مواد مضر شیمیایی از مزایای محصولات اونت فیلیپس می باشد. این برند از پرفروشترین برند ها در گروه محصولات غذاخوری کودک و نوزاد در جهان می باشد.

این برند که از سال 1984 در انگلیس توسط شرکت با سابقه هلندی فیلیپس پایه ریز شده در بسیاری از مناطق جهان مراکز فروش و نمایندگی دارد.

و در ادامه به اصطلاحات این برند می پردازیم:

کلمه نچرال در شیشه شیر اونت :

همانطور که از ترجمه کلمه نچرال مشخص می باشد به معنی طبیعی می باشد. طبیعی بودن در سر شیشه های سری نچرال در واقع بیشترین شباهت این سر شیشه ها با سینه مادر را گویا می باشد. در واقع این سر شیشه ها به صورت گلبرگی طراحی و تولید شده است.

الترا ایر در پستانک:

الترا ایر یا همان اولتر ایر همانطور که در ترجمه مشخص به جریان هوای زیاد در پستانک های اونت می باشد. جریان هوای بیشتر از کنار های این پستانک باعث نرمی پوست نوزادان می شود و در ضمن این پستانک ها دارای سری دو طرف ارتودنسی می باشند. و 4 برابر جریان هوای بیشتری نسبت به مدل های قبلی دارند از مهمترین ویژگی این پستانک ها می توان به استزیل در دستگاه مایکروو اشاره کرد.

فری bpa:

در خرید محصولات نوزادی نباید مواد مضر شیمیایی به کار رود از این رو نداشتن bpa از اولیت خرید در این نوع محصولات می باشد.درذ تمام محصولات این برند این مهم به صورت کامل رعایت شده است به همین دلیل شیشه شیر ها و پستانک ود ودیگر اقلام اونت دارای نوشته free bpa می باشند که در واقع فاقد مواد مضر شیمیایی می باشد.

آنتی کولیک در شیشه شیر اونت :

آنتی کولیک در واقع از بهترین در بهترین شیشه شیر های اونت موجود می باشد . در واقع خروج هوای بیشتر از سر شیشه باعث کاهش نفغ و خاصیت ضد نفغ بودن می شود. سر شیشه گلبرگی مدل نچرال این محصولات بهترین آنتی کولیم محسوب می شود.

قطره در سر شیشه ها :

تعداد سوراخ در سر شیشه ها برای استفاده بسیار مهم می باشد تک سوراخ و نیم سوراخ برای کودکان از بدو تولد مناسب می باشد. دو سوراخ برای کودکان بالای 1 ماه و سه سوراخ برای کودکان بالای 3 ماه و 4 سوراخ برای کودکان بالای 6 ماه و تک سوراخ بودن برای شیر های غلیط مناسب می باشد.

الترا سافت :

الترا سافت در واقع به قسمت سیلیکونی سر شیشه ها و سر پستانک ها اطلاق می شود که جنس بسیار نرمی دارند و اگر در سر شیشه های اونت به این مورد برخورد کردین حتما توجه داشته باشین که بسیار نرم واستفاده از آنها بسیار راحت تر از مدل های معمولی برای نوزاد و کودک می باشند.

شیشه شیر گلس یا پلاستیک :

در شیشه شیر های اونت ما دو نوع بدنه داریم که به نوع طلقی آنها پلاستیکی و به نوع شیشه ای اسن محصولات مدل طلقی گفته می شود مدل طلقی یا همان پلاستیکی ممکن است پس از استفاده رنگ بگیرد ولی مدل گلس یا شیشه ای از نظر بهداشتی بسیار بهتر می باشد فقط این نکته را در نظر بگیرید که مدل گلس می تواند با کوچکترین ضربه ای بشکند به شیشه شیر گلس در اصطلاح پیرکس نیز گفته می شود.