una banner - نی نی لای لای نونا Nuna مدل لیف leaf رنگ طوسی آبی

نمایش 1–12 از 15 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویدیوی معرفی نی نی لای لای لیف گرو

XbsYH0DQ1611422173-1000x1000

نونا یا نی نی لای لای نونا یکی از محصولات این برند می باشد. نونا nuna یک برند بین الملی چند ملیتی هلندی - امریکایی می باشد.

این برند خاص که تولید کننده لوازم خاص سیسمونی نوزاد شامل کالسکه - تخت و پارک - صندلی ماشین کودک  - کریر - گهواره nuna و ....می باشد. طراحی بسیار متفاوت این محصولات نسبت به دیگر محصولات بازار این محصولات لاکچری را از اولویت های تهیه و خرید می کند. ما در این نوشته به بررسی کاملی از این محصولات می پردازیم.

در مورد گهواره nuna بیشتر بدانیم :

این سری از محصولات که با طراحی بسار متفاوت و خاص و برای اولین بار توسط این برند به شکل برگ به بازار های بین الملی ارائه شده است.

طراحی خاص و از همه مهم تر تحمل وزنی 50 کیلوگرمی از مهم ترین ویژگی های آن می یاشد. نی نی لای لای نونا در چند مدل در تولید شده در کارن ماما ارائه شده است که می توانید بدون موتور و یا با موتور برقی آن را خریداری کنید. این محصول بدون موتور نیز کارکرد دارد که کودک شما از استفاده از این محصول بسیار لذت خواهد برد.

دیگر محصولات :

این برند دارای یک تخت و پارک بسیار با کیفیت با قابلیت جمع شدن و باز شدن بسیار ساده و کاربردی برای سفر برای استفاده در هتل و یا حتی در طبیعت می باشد. در ضمن کالسکه های این برند دارای ویژگی فوق العاده ای می باشند.

در انتها باید به کیفیت و طراحی این محصولات که برنده بسیاری جوایز بین الملی طراحی شده اند.