خرید سیسمونی

سیسمونی فروشی تهران

سیسمونی فروشی تهران

سیسمونی فروشی تهران یعنی در پایتخت ایران کجا هارو برای خرید برای شما عزیزان پیشنهاد می دهیم فقط این نکته رو در نظر بگیرید که فروشگاه آنلاین کارن ماما با داشتن دو نمایشگاه فیزیکی در تهران و ارومیه می تواند از بهترین گزینه ها برای خرید شما مادران باردار عزیز می باشد.

خرید سیسمونی با قیمت های فضایی در تهران بسیار مشکل و سخت می باشد. به همین شناخت آدرس و محله های که سیسمونی تهران بخواهند خرید کنید رو معرفی کنیم

نمایشگاه کارن ماما (سیسمونی فروشی تهران ) :

فروشگاه اینترنتی کارن ماما که از سال 95 فعالیت خود را در حوزه فروش آنلاین سیسمونی به سراسر کشور و افتتاح بزرگترین فروشگاه سیسمونی در شهر ارومیه کرد. هم اکنون به دلیل استقبال تهرانیان عزیز از فروش حضوری به افتتاح نمایشگاهی در غربی ترین نقطه تهران کرد.

آدرس :

منطقه 22 (دریاچه چیتگر) اتوبان همت غرب – خیابان جنگلبان جنوب – میدان موج- خیابان محیط بان – سرزمین کودک آفتاب – طبقه آخر(یک) برای هماهنگی بیشتر می توانید به همکار مستقر در فروشگاه آقای عماد بحرپیما هماهنگی لازم را انجانم دهید : 09124544532

اینستاگرام سیسمونی تهران

NSTAGR - سیسمونی فروشی تهران

این فروشگاه به دلیل متراژ محدود 40 متری سعی بر آن بوده که اقلام بزرگ سیسمونی را در خود جای دهد ولی برای خرید دیگر اقلام و تنوع بیشتر بهتر است به فروشگاه اینترنتی کارن ماما سر بزنید. این فروشگاه کامل دارای نماد اعتماد با سابقه 5 ساله از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد.

ولی این را در نظر بگیرید قرار گرفتن فروشگاه در مرکز خرید آفتاب کودک در کنار فروشگاه ما شما دسترسی زیادی به دیگر نمایندگی های پوشاک نوزادی و دیگر فروشگاه های سیسمونی خواهید داشت. از دیگر ویژگی های این پاساژ مجهز می توان به داشتن فودکورت – شهربازی مخصوص – آرایشگاه مخصوص کودکان و پارک های مجهز اشاره کرد. واز همه مهم تر فاصله بسیار کم این فروشگاه نیم ساعت از کرج این فروشگاه را به عنوان سیسمونی فروشی کرج نیز می شناسند.

اقلام فروش رفته در این نمایشگاه :

  • انواع ست و کالسکه تک
  • صندلی های ایمنی خودرو
  • صندلی های غذای کودک
  • و…..

سیسمونی فروشی های خیابان بهار جنوبی :

بهار در واقع معروف ترین فروشگاه ها و پخش های سیسمونی که حتی مادران باردار در شهرستان ها نیز آنها می شناستد. ولی این را در نظر بگیرید که کالاهای فروش رفته در این خیابان تماما وارداتی می باشد که قیمت های بالایی نیز دارند. در این خیابان پاسژ چهل ستون فقط در طبقه اول بعضی از فروشگاهای خرده فروشی می باشد

بقیه ی فروشگاه های این این پاساژ عمده فروشی سیسمونی و لباس های تکه ای نوزادان می باشند. ولی با این همه ما خرید اینترنتی از سایت کارن ماما را برای شما عزیزان پیشنهاد می دهیم.برای رفتن به این نقطه می توانید با مترو ایستگاه دروازه دولت، یا اتوبوس‌های خطوط خیابان انقلاب و سمیه خودتان را به آن‌جا برسانید.

tehran sismonic 1 360x216 - سیسمونی فروشی تهران

سه راه جمهوری ( سیسمونی فروشی تهران پاساژ حجت) :

سه راه جمهوری نبش خیابان فلسطین یکی از قدیمی ترین مراکز خرید سیسمونی در تهران بزرگ می باشد. پاساژ حجت در این منطقه تنوع خوبی از محصولات نوزادی اکثرا ایرانی را در خود جای داده است . ولی در این راسته عمده فروشی سیسمونی بسیار نادر بود ولی بعضی از عمده فروشی های پوشاک نوزادی را در این منطقه از تهران خواهید یافت.

قیمت های این پاساژ نسبت به بهار جنوبی بسیار مناسب تر بوده و برای والدینی که بودجه کمی در تهیه سیسمونی دارند بسیار مناسب خواهد بود. در کنار سیسمونی فروشی ها در این منطقه شما عمده فروشی های لباس های عروس را خواهید یافت. در ضمن پاساژ نوفل لوشاتو نیز در این خیابان برای خرید لباس نوزاد و کودک مراجعه کنید.

tehran sismonic 2 360x216 - سیسمونی فروشی تهران

خیابان ولیعصر :

اگر به دنبال کالاهای فوق لاکچری در ایران هستید و بودجه بسیار کافی برای خرید اقلام سیسمونی که بر اساس دلار در بازار یافت می شوند. پیشنهاد ما خیابان ولیعصر می باشد شما کالاهای خاصی رو در این فروشگاه ها می بینید که ممکن در فروشگاه های لاکچری در منهتن آمریکا نیز مشابه آن را ببینید

پس این نکته را در نظر بگیرید که اگر وضع مالی خیلی عالی ندارید به دلیل تبلیغات وقت خود را برای خرید در این خیایان نگذرانید. ولی معروفترین فروشگاه های لاکچری که اجازه نام بردن از آنها رو نداریم در این منطقه قرار دارند.

tehran sismonic 3 360x216 - سیسمونی فروشی تهران

عبدل آباد ( خیابان ماهان) :

اگر به دنبال کالاهای با قیمت مناسبی هستید و به دنبال خرید با چونه و تخفیف هستید به محله سری بزنید در خیابان ماهان فروشگاه های زیادی می باشند که فروشندگان حتی کالاهای ارزان ایرانی به دلیل رقابت زیاد با قیمت های مناسب و یا قیمتی نزدیک به کارخانه ارائه می دهند

اکثر برندهای فروش رفته در این خیابان ایرانی هستند با اینکه بعضی از اقلام وارداتی را نیز می توانید در این خیابان مشاهده کنید. در ضمن برخی از پخش های سیسمونی نیز در این منطقه قرار دارند که اکثر این پخش ها به فروش کالاهای ایرانی می پردازند. برای خرید سیسمونی از عبدل آباد به راحتی می توانید از مترو استفاده کرده و در ایستگاه عبدل آباد پیاده شوید.

tehran sismonic 4 360x216 - سیسمونی فروشی تهران

بازار بزرگ تهران :

از قدیم ایام که بیشتر قدیمی ها در تهران و حتی در شهرستانها برای خرید سیسمونی به بازار بزرگ مراجعه می کردند. راسته های سیسمونی فروشی تهران در کنار راسته لوازم تحریر فروشی هاست که فقط با لوکیشن و یا پرسجو به دلیل بزرگ بودن بازار خواهید یافت.

در ضمن در طبقه دوم پاساژ مهتاش در کنار فروشگاه های روسری فروشی نیز برخی از فروشگاه های لوازم سیسمونی یافت می شوند. برای خرید لباسهای تکه ای و بیرون نوزادی پاساژ تهرانچی که قسمت ورودی امام قرار دارد ولی بهتر است برای آدرس پرسوجو کنید .

tehran sismonic 5 360x214 - سیسمونی فروشی تهران

خیابان مفتح :

مفتح شمالی حد فاصل خیابان مطهری و هفت تیر یک پاساژ کوچک هست که چند مغازه لباس بارداری در آن وجود دارد. و در پاساژ آرین چند مغازه فروشگاه های می توانید بیابید که اگر منزل مسکونی شما به این مناطق نزدیک می باشد برای شما پیشنهاد می شود. ولی این مکان به عنوان مرکز سیسمونی فروش تهران شناخته نمی شود.

سیسمونی فروشی تهران (صادقیه ):

در این خیابان هم برخی از فروشگاه های سیسمونی وجود دارد که معروفترین آنها در نزدیکی خیابان فردوس قرار دارد برای مادرانی که نزدیک این منطقه از شهر هستند پیشنهاد خرید از این منطقه به دلیل نزدیک بودن می شود.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.